Bel of stuur ons een mail

Van maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch bereikbaar tussen 8.00 en 16.30 uur

046 – 3030 530
ikl@ikl-limburg.nl

Bezoek- en postadres

Susterderweg 31
6118 CP Nieuwstadt

Route plannen

Vul ons contactformulier in

Naar aanleiding van je vraag nemen we telefonisch of per e-mail contact met je op. Vul je het formulier alsjeblieft zo volledig mogelijk in. Zo kunnen we je beter helpen.

* is verplicht

Volg IKL via social media

Facebook

Twitter

LinkedIn

Youtube

Contact met onze medewerkers

Anke Brouns
Projectleider
a.brouns@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Bianca Boersen
Medewerker administratie en secretariaat
b.boersen@ikl-limburg.nl
046 3030 532

Bibi van de Klundert
Projectleider
b.vandeklundert@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Erik Rietjens
Projectleider
e.rietjens@ikl-limburg.nl
06 18 88 01 91

Esmée Eussen
Project- en communicatiemedewerker
e.eussen@ikl-limburg.nl
046 3030 554

Floss van Gorkum
Projectleider
f.vangorkum@ikl-limburg.nl
046 3030 538

Frans Blezer
Projectleider
f.blezer@ikl-limburg.nl
046 3030 547

Frans Voncken
Projectleider
f.voncken@ikl-limburg.nl
046 3030 544

Hanneke Derhaag
Projectmedewerker
h.derhaag@ikl-limburg.nl
046 3030 546

Henk van Kuijk
Projectleider
h.vankuijk@ikl-limburg.nl
046 3030 538

Herman Vrehen
Directeur-bestuurder
h.vrehen@ikl-limburg.nl
046 3030 555

Hermie van Es
Uitvoerder
h.vanes@ikl-limburg.nl
046 3030 544

Jacques Defauwes
Controller
j.defauwes@ikl-limburg.nl
046 3030 533

Jacques Piters
Projectmedewerker
j.piters@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Jan Kluskens
Projectleider
j.kluskens@ikl-limburg.nl
046 3030 551

Larse Claessens
Instructeur
l.claessens@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Léon Jongen
Regiomanager
l.jongen@ikl-limburg.nl
046 3030 541

Léon Le Mire
Projectmedewerker
l.lemire@ikl-limburg.nl
046 3030 534

Mark Luijten
Projectleider
m.luijten@ikl-limburg.nl
046 3030 542

Mark Venner
Instructeur
m.venner@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Patricia Goossens-Stofmeel
Projectleider
p.goossens-stofmeel@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Piet Oudejans
Projectleider
p.oudejans@ikl-limburg.nl
046 3030 535

Richard Smeets
Projectleider
r.smeets@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Rob Havenith
Instructeur
r.havenith@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Robert Gilissen
Instructeur Zuid-Limburg
r.gilissen@ikl-limburg.nl
06 13 81 53 91

Ron Janssen
Projectleider
r.janssen@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Ron Paulus
Allround
r.paulus@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Sabine de Jong
Projectleider
s.dejong@ikl-limburg.nl
046 3030 538

Sandra Nohlmans
Medewerker administratie
s.nohlmans@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Sandra van den Beuken
Projectleider
s.vandenbeuken@ikl-limburg.nl
06 45 25 76 78

Wendy Duijf-Van Rosmeulen
Projectleider
w.duijf-vanrosmeulen@ikl-limburg.nl
046 3030 542

Wil Niessen
Uitvoerder
w.niessen@ikl-limburg.nl
046 3030 537

Wouter Jansen
Instructeur Noord en Midden-Limburg
w.jansen@ikl-limburg.nl
06 14 64 88 89

Raad van Toezicht

Diedonné Akkermans
Voorzitter Raad van Toezicht

Jan Penders
Lid Raad van Toezicht

Eelko Ronda
Lid Raad van Toezicht

Roger Engelberts
Lid Raad van Toezicht