Bel of stuur ons een mail

Van maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch bereikbaar tussen 8.00 en 16.30 uur. Buiten onze openingstijden of bij geen gehoor, kunt u ons een mail sturen of het contactformulier invullen.

046 – 3030 530
ikl@ikl-limburg.nl

Bezoek- en postadres Nieuwstadt

Hoofdkantoor
Susterderweg 31
6118 CP Nieuwstadt

Route plannen

Bezoekadres Venlo

Brightlands Campus Greenport – Villa Flora box 175
Villafloraweg 1
5928 SZ Venlo

Route plannen

Vul ons contactformulier in

Na ontvangst van je vraag zetten wij het bericht door naar de juiste collega. Vervolgens nemen wij telefonisch of per e-mail contact met je op. Vul het formulier alsjeblieft zo volledig mogelijk in. Zo kunnen we je beter helpen.

    * is verplicht

    Volg IKL via social media

    Facebook

    Instagram

    Youtube

    LinkedIn

    Twitter

    Contact met onze medewerkers

    Anne Buijs-Schumacher
    Projectmedewerker
    a.buijs-schumacher@ikl-limburg.nl

    Bianca Boersen
    Medewerker administratie
    b.boersen@ikl-limburg.nl

    Dion Vanhommerig
    Projectleider
    d.vanhommerig@ikl-limburg.nl

    Dory Emming-Essers
    Hoofd bedrijfsvoering
    d.emmingessers@ikl-limburg.nl

    Erik Rietjens
    Ontwerper en projectleider
    e.rietjens@ikl-limburg.nl

    Esmée Eussen
    Project- en communicatiemedewerker
    e.eussen@ikl-limburg.nl

    Floss van Gorkum
    Projectleider
    f.vangorkum@ikl-limburg.nl

    Frans Blezer
    Projectleider
    f.blezer@ikl-limburg.nl

    Frans Voncken
    Projectleider
    f.voncken@ikl-limburg.nl

    Hanneke Derhaag
    Projectmedewerker
    h.derhaag@ikl-limburg.nl

    Hermie van Es
    Uitvoerder
    h.vanes@ikl-limburg.nl

    Jacques Defauwes
    Controller
    j.defauwes@ikl-limburg.nl

    Joyce Hendrikx
    Projectleider
    j.hendrikx@ikl-limburg.nl

    Larse Claessens
    Junior projectleider
    l.claessens@ikl-limburg.nl

    Léon Jongen
    Ontwikkelaar landschapsprojecten
    l.jongen@ikl-limburg.nl

    Léon Le Mire
    Projectmedewerker
    l.lemire@ikl-limburg.nl

    Mark Venner
    Junior Ontwerper
    m.venner@ikl-limburg.nl

    Patricia Goossens-Stofmeel
    Projectleider
    p.goossens-stofmeel@ikl-limburg.nl

    Piet Oudejans
    Projectleider ecologie
    p.oudejans@ikl-limburg.nl

    Ron Janssen
    Ontwikkelaar landschapsprojecten
    r.janssen@ikl-limburg.nl

    Ron Paulus
    Materiaalbeheer
    r.paulus@ikl-limburg.nl

    Rudy Klaassen
    Projectleider
    r.klaassen@ikl-limburg.nl

    Sabine de Jong
    Projectleider
    s.dejong@ikl-limburg.nl

    Stephan Huijgens
    Projectmedewerker
    s.huijgens@ikl-limburg.nl

    Sandra van den Beuken
    Ontwerper en projectleider
    s.vandenbeuken@ikl-limburg.nl

    Wendy Duijf-Van Rosmeulen
    Projectleider
    w.duijf-vanrosmeulen@ikl-limburg.nl

    Wil Niessen
    Uitvoerder
    w.niessen@ikl-limburg.nl

    Wouter Jansen
    Instructeur
    w.jansen@ikl-limburg.nl