Bel of stuur ons een mail

Van maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch bereikbaar tussen 8.00 en 16.30 uur

046 – 3030 530
ikl@ikl-limburg.nl

Bezoek- en postadres Nieuwstadt

Hoofdkantoor
Susterderweg 31
6118 CP Nieuwstadt

Route plannen

Bezoekadres Venlo

Brightlands Campus Greenport – Villa Flora box 175
Sint Jansweg 20
5928 RC Venlo

Route plannen

Vul ons contactformulier in

Naar aanleiding van je vraag nemen we telefonisch of per e-mail contact met je op. Vul je het formulier alsjeblieft zo volledig mogelijk in. Zo kunnen we je beter helpen.

* is verplicht

Volg IKL via social media

Facebook

Twitter

LinkedIn

Youtube

Contact met onze medewerkers

Anke Brouns
Coördinator soortbescherming
a.brouns@ikl-limburg.nl
046 3030 545

Bianca Boersen
Medewerker administratie en secretariaat
b.boersen@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Erik Rietjens
Ontwerper en projectleider
e.rietjens@ikl-limburg.nl
046 3030 548

Esmée Eussen
Project- en communicatiemedewerker
e.eussen@ikl-limburg.nl
046 3030 554

Floss van Gorkum
Projectleider
f.vangorkum@ikl-limburg.nl
046 3030 536

Frans Blezer
Projectleider
f.blezer@ikl-limburg.nl
046 3030 547

Frans Voncken
Projectleider
f.voncken@ikl-limburg.nl
046 3030 543

Hanneke Derhaag
Projectmedewerker
h.derhaag@ikl-limburg.nl
046 3030 546

Herman Vrehen
Directeur
h.vrehen@ikl-limburg.nl
046 3030 555

Hermie van Es
Uitvoerder
h.vanes@ikl-limburg.nl
046 3030 544

Jacques Defauwes
Controller
j.defauwes@ikl-limburg.nl
046 3030 533

Larse Claessens
Instructeur
l.claessens@ikl-limburg.nl
06 12 07 26 19

Léon Jongen
Ontwikkelaar landschapsprojecten
l.jongen@ikl-limburg.nl
046 3030 541

Léon Le Mire
Projectmedewerker
l.lemire@ikl-limburg.nl
046 3030 534

Mark Luijten
Projectleider
m.luijten@ikl-limburg.nl
046 3030 542

Mark Venner
Instructeur
m.venner@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Patricia Goossens-Stofmeel
Projectleider
p.goossens-stofmeel@ikl-limburg.nl
046 3030 552

Piet Oudejans
Projectleider ecologie
p.oudejans@ikl-limburg.nl
046 3030 535

Richard Smeets
Projectleider
r.smeets@ikl-limburg.nl
046 3030 556

Rob Havenith
Instructeur
r.havenith@ikl-limburg.nl
046 3030 530

Ron Janssen
Ontwikkelaar landschapsprojecten
r.janssen@ikl-limburg.nl
06 21 61 60 63

Ron Paulus
Allround
r.paulus@ikl-limburg.nl
046 3030 558

Sabine de Jong
Projectleider
s.dejong@ikl-limburg.nl
046 3030 539

Sandra Nohlmans
Medewerker administratie
s.nohlmans@ikl-limburg.nl
046 3030 540

Sandra van den Beuken
Ontwerper en projectleider
s.vandenbeuken@ikl-limburg.nl
046 3030 531

Wendy Duijf-Van Rosmeulen
Projectleider
w.duijf-vanrosmeulen@ikl-limburg.nl
046 3030 550

Wil Niessen
Uitvoerder
w.niessen@ikl-limburg.nl
046 3030 537

Wouter Jansen
Instructeur
w.jansen@ikl-limburg.nl
046 3030 557

Raad van Toezicht

Dieudonné Akkermans
Voorzitter Raad van Toezicht

Jan Penders
Lid Raad van Toezicht

Eelko Ronda
Lid Raad van Toezicht

Roger Engelberts
Lid Raad van Toezicht