Directeur en regiomanagers

Herman Vrehen

Herman Vrehen

Directeur

h.vrehen@ikl-limburg.nl
046-3030555

Léon Jongen

Léon Jongen

Regiomanager en contactpersoon voor Zuid-Limburg

l.jongen@ikl-limburg.nl
046-3030541

Bèr Houben

Bèr Houben

Regiomanager en contactpersoon voor Noord- en Midden-Limburg

b.houben@ikl-limburg.nl
046-3030530

Projectteam

Sandra van den Beuken

Projectleider landschapsontwerp

s.vandenbeuken@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: landschapsontwerp

Frans Blezer

Frans Blezer

Projectleider

f.blezer@ikl-limburg.nl
046-3030547

Specialisaties: subsidieregelingen, landschapsbeheer, soortenbescherming

Hanneke Derhaag

Projectmedewerker

h.derhaag@ikl-limburg.nl
(046) 3030 546

Specialisaties: subsidieregelingen

Hermie van Es

Hermie van Es

Uitvoerder Zuid-Limburg

h.vanes@ikl-limburg.nl
046-3030544

Specialisaties: uitvoering, hoogstamfruitbomen, landschapsbeheer

Esmée Eussen

Projectmedewerker

e.eussen@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: communicatie

Rob Geraeds

Rob Geraeds

Projectleider soortenbescherming

r.geraeds@ikl-limburg.nl
046-3030535

Specialisaties: soortenbescherming

Robert Gilissen

Robert Gilissen

Instructeur Zuid-Limburg

r.gilissen@ikl-limburg.nl
046-3030554

Specialisaties: landschapsbeheer, hoogstamfruitbomen, burgerparticipatie

Floss van Gorkum

Projectleider

f.vangorkum@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: burgerparticipatie, landschapsbeheer

Wouter Jansen

Wouter Jansen

Instructeur Midden-Limburg

w.jansen@ikl-limburg.nl
046-3030552

Specialisaties: landschapsbeheer, soortenbescherming, burgerparticipatie

Sabine de Jong

Sabine de Jong

Projectleider

s.dejong@ikl-limburg.nl
046-3030540

Specialisaties: landschapsbeheer, burgerparticipatie

Bibi van de Klundert

Bibi van de Klundert

Projectleider landschapsontwerp

b.vandeklundert@ikl-limburg.nl
046-3030540

Specialisaties: landschapsontwerp, cultuurhistorie, burgerparticipatie

Jan Kluskens

Jan Kluskens

Projectleider burgerparticipatie

j.kluskens@ikl-limburg.nl
046-3030551

Specialisaties: landschapsbeheer, hoogstamfruitbomen, burgerparticipatie, soortenbescherming

Henk van Kuijk

Henk van Kuijk

Projectleider cultuurhistorie

h.vankuijk@ikl-limburg.nl
046-3030538

Specialisaties: cultuurhistorie, landschapsbeheer

Léon Le Mire

Léon Le Mire

Projectmedewerker

l.lemire@ikl-limburg.nl
046-3030534

Specialisaties: landschapsbeheer, soortenbescherming, vergunningen

Mark Luijten

Mark Luijten

Projectleider landschapsbeheer Zuid-Limburg

m.luijten@ikl-limburg.nl
046-3030542

Specialisaties: Bos- en natuurbeheer, subsidieregelingen, burgerparticipatie

Wil Niessen

Wil Niessen

Uitvoerder Zuid-Limburg

w.niessen@ikl-limburg.nl
046-3030537

Specialisaties: uitvoering, landschapsbeheer, cultuurhistorie, soortenbescherming

Ron Paulus

Allround

r.paulus@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: materiaalbeheer

Vera Pletting

Projectleider landschapsontwerp

v.pletting@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: landschapsontwerp

Erik Rietjens

Projectleider landschapsontwerp

e.rietjens@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: landschapsbeheer, landschapsontwerp

Frans Voncken

Frans Voncken

Projectleider Hoogstamfruitbomen en erfbeplanting

f.voncken@ikl-limburg.nl
046-3030545

Specialisaties: landschapsbeheer, subsidieregelingen, hoogstamfruitbomen

Administratie

Bianca Boersen

Bianca Boersen

Administratie

b.boersen@ikl-limburg.nl
046-3030532

 

Jacques Defauwes

Jacques Defauwes

Controller

j.defauwes@ikl-limburg.nl
046-3030533

 

Sandra Nohlmans

Administratief medewerkster

s.nohlmans@ikl-limburg.nl
046-3030530

 

Raad van Toezicht

Dieudonné Akkermans

Dieudonné Akkermans

Voorzitter Raad van Toezicht, op persoonlijke titel

Jan Penders

Jan Penders

Lid Raad van Toezicht