Ons team

Herman Vrehen

Herman Vrehen

Directeur

h.vrehen@ikl-limburg.nl
046-3030555

Léon Jongen

Léon Jongen

Regiomanager en contactpersoon voor Zuid-Limburg

l.jongen@ikl-limburg.nl
046-3030541

Sandra van den Beuken

Sandra van den Beuken

Projectleider landschapsontwerp

s.vandenbeuken@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: landschapsontwerp

Frans Blezer

Frans Blezer

Projectleider

f.blezer@ikl-limburg.nl
046-3030547

Specialisaties: subsidieregelingen, landschapsbeheer, soortenbescherming

Hanneke Derhaag

Hanneke Derhaag

Projectmedewerker

h.derhaag@ikl-limburg.nl
(046) 3030 546

Specialisaties: subsidieregelingen

Hermie van Es

Hermie van Es

Uitvoerder Zuid-Limburg

h.vanes@ikl-limburg.nl
046-3030544

Specialisaties: uitvoering, hoogstamfruitbomen, landschapsbeheer

Piet Oudejans

Piet Oudejans

Projectleider

p.oudejans@ikl-limburg.nl
(046) 3030 535

Specialisaties: soortenbescherming

Patricia Goossens-Stofmeel

Patricia Goossens-Stofmeel

Projectleider

p.goossens-stofmeel@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: soortenbescherming, burgerparticipatie

Esmée Eussen

Esmée Eussen

Projectmedewerker

e.eussen@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: communicatie

Frans Voncken

Frans Voncken

Projectleider Hoogstamfruitbomen en erfbeplanting

f.voncken@ikl-limburg.nl
046-3030545

Specialisaties: landschapsbeheer, subsidieregelingen, hoogstamfruitbomen

Robert Gilissen

Robert Gilissen

Instructeur Zuid-Limburg

r.gilissen@ikl-limburg.nl
046-3030554

Specialisaties: landschapsbeheer, hoogstamfruitbomen, burgerparticipatie

Floss van Gorkum

Floss van Gorkum

Projectleider

f.vangorkum@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: burgerparticipatie, landschapsbeheer

Wouter Jansen

Wouter Jansen

Instructeur Midden-Limburg

w.jansen@ikl-limburg.nl
046-3030552

Specialisaties: landschapsbeheer, soortenbescherming, burgerparticipatie

Sabine de Jong

Sabine de Jong

Projectleider

s.dejong@ikl-limburg.nl
046-3030540

Specialisaties: landschapsbeheer, burgerparticipatie

Bibi van de Klundert

Bibi van de Klundert

Projectleider landschapsontwerp

b.vandeklundert@ikl-limburg.nl
046-3030540

Specialisaties: landschapsontwerp, cultuurhistorie, burgerparticipatie

Jan Kluskens

Jan Kluskens

Projectleider burgerparticipatie

j.kluskens@ikl-limburg.nl
046-3030551

Specialisaties: landschapsbeheer, hoogstamfruitbomen, burgerparticipatie, soortenbescherming

Henk van Kuijk

Henk van Kuijk

Projectleider cultuurhistorie

h.vankuijk@ikl-limburg.nl
046-3030538

Specialisaties: cultuurhistorie, landschapsbeheer

Léon Le Mire

Léon Le Mire

Projectmedewerker

l.lemire@ikl-limburg.nl
046-3030534

Specialisaties: landschapsbeheer, soortenbescherming, vergunningen

Mark Luijten

Mark Luijten

Projectleider landschapsbeheer Zuid-Limburg

m.luijten@ikl-limburg.nl
046-3030542

Specialisaties: Bos- en natuurbeheer, subsidieregelingen, burgerparticipatie

Wil Niessen

Wil Niessen

Uitvoerder Zuid-Limburg

w.niessen@ikl-limburg.nl
046-3030537

Specialisaties: uitvoering, landschapsbeheer, cultuurhistorie, soortenbescherming

Ron Paulus

Ron Paulus

Allround

r.paulus@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: materiaalbeheer

Vera Pletting

Vera Pletting

Projectleider landschapsontwerp

v.pletting@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: landschapsontwerp

Erik Rietjens

Erik Rietjens

Projectleider landschapsontwerp

e.rietjens@ikl-limburg.nl
(046) 3030 530

Specialisaties: landschapsbeheer, landschapsontwerp

Bianca Boersen

Bianca Boersen

Administratie

b.boersen@ikl-limburg.nl
046-3030532

 

Jacques Defauwes

Jacques Defauwes

Controller

j.defauwes@ikl-limburg.nl
046-3030533

 

Sandra Nohlmans

Sandra Nohlmans

Administratief medewerkster

s.nohlmans@ikl-limburg.nl
046-3030530

 

Raad van Toezicht

Dieudonné Akkermans

Dieudonné Akkermans

Voorzitter Raad van Toezicht, op persoonlijke titel

Jan Penders

Jan Penders

Lid Raad van Toezicht

 

Roger Engelberts

Roger Engelberts

Lid Raad van Toezicht

Eelko Ronda

Eelko Ronda

Lid Raad van Toezicht